Geçici Kayıt

Xiamio Geçici Kayıt

Başlık

Xiamio Geçici Kayıt

Geçici kayıt işlemleri yurt dışından gelen telefonları tekrardan kullanımını sağlamak ya da var olan kullanımlarına devam ettirmek üzerine yapılmaktadır. Bu tamamen devlet tarafından yasal bir şekilde gerçekleştiği için herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Bu sayede yurt dışındaki telefonlar kullanılabilir ve yurt dışından telefon almak isteyen ve bu böyle kullanmak isteyen insanların da önü açılmaktadır.

Xiamio geçici kayıt işlemleri anlık olarak gerçekleştirildiği için artık günümüzde her an yapılabilmektedir. Ortalama olarak devlet yurtdışından gelen telefonlara 4 ay bir kullanım süresi tanımlar. Bu 4 ay sonunda cep telefonları SIM erişimi engellenir. Telefonu fiziksel olarak kullanmak mümkün olacaktır. Telefon içerisindeki uygulamalar oyunlar ya da diğer özellikler kullanılabildiği gibi telefonda GSM hizmeti alınamaz. Yani cep telefonunuza mobil erişim sağlayamazsınız ya da gelen aramalar size bulaşmaz. Bu nedenle de geçici kayıt işlemlerini tamamlamak gerekmektedir.

En fazla tercih edilen Xiamio modellerden olan içinde yurt dışından en fazla talep gören ve Türkiye'ye getirilen telefonlardan bir tanesi Xiamio marka ve model telefonlarınızın da kayıt işlemleri anlık olarak sizler adına gerçekleştirebiliyoruz.

Xiamio IMEI uzatma

Son dönemin en fazla tercih edilen modellerinden Xiamio olan yurtdışından da en fazla alınan cihazlardan bir tanesi, bu nedenle Türkiye'de kullanım için IMEI kayıt sürelerinin uzatılması gerekmektedir. IMEI süresini yaklaşık olarak 400 TL gibi bir ücret ile 1 yıllık uzatma şansına sahipsiniz. Cep telefonu fiyatlarının her geçen gün arttığı şu dönemde 400 TL'lik bir IMEI uzatma ücretini son derece makul olduğunu belirtmekte yarar var. Ayrıca olabilen en hızlı şekilde IMEI uzatma hizmeti verilmektedir. Yurtdışından alınan telefonlardaki IMEI sorunu ve geçici kayıt uzatma sorunu bu sayede en hızlı şekilde çözülmektedir.

Birçok vatandaş bu durumun yasal olup olmadığını merak ediyor Bu durumun tamamen yasal olduğunu ve isterseniz devlet güvencesi ile birlikte bunu yapabileceğinizi söyleyelim. Özellikle 2022 yılında geçici kayıt uzatma ücretini 2700 lira olması birçok vatandaşın canını sıkmıştı. Bu kayıt ücreti her geçen gün hızlı bir şekilde artış gösteriyor. Bu sayede yurtdışında telefon sokmak isterseniz adet başına 2700 lira üzerinde bir rakam ödemek zorunda kalırsınız. Hemen aşağıda yıl yıl ne kadar zam geldiğinde de görebilirsiniz.

 • 2012  100 TL
 • 2013  115 TL
 • 2014  119,5 TL
 • 2015  131,5 TL
 • 2016  138,5 TL
 • 2017  149,2 TL
 • 2018  500 TL
 • 2019  1500 TL
 • 2020  1838,7 TL
 • 2021  2006,2 TL
 • 2022  2732,4 TL

Xiamio geçici kayıt uzatma ücretleri 2022

Geçici telefon kayıt yapmak için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz telefonu istediğiniz kadar IMEI kaydını uzatabilirsiniz. Bu sayede yurtdışından alınan cep telefonları ömürleri boyunca kullanılmaktadır.  Herhangi bir sınırlama olmasa da yurt dışından gelen telefonları istedikleri zaman IMEI uzatma işlemi gerçekleştirilebilir. Özellikle 4 ayın sonunda kapanan telefonları ile alakalı anlık çözümler yapılması son derece önemlidir. Çünkü bu cihazlara GSM erişimi kesileceği için kullanılması mümkün olmayacaktır. Yapılan aramalar sonuçsuz kalır SMS gönderimi SMS almak ya da mobil veri gibi işlemlerin tamamı kullanılamaz.

Xiamio Geçici Kayıt için sizlere uzunca yıllardır hizmetler sağlıyoruz. Bu sayede güvenle kayıt işlemlerini yapabilirsiniz. Yılda 400 TL gibi bir ücret ile maksimum 48 saat içinde Xiamio Geçici Kayıt yapma mümkün olabiliyor.

 

 

 

Yeni Siparis !
16 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
36 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
22 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
32 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
27 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
36 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
28 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
49 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
43 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
54 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.