Geçici Kayıt

Samsung Geçici Kayıt

Başlık

Samsung Geçici Kayıt

Türkiye'de en fazla kullanılan cep telefon modellerinde olan Samsung geçici kayıt işlemleri nasıl yapıldığı birçok insan tarafından araştırılıyor. Özellikle 2022 yılında yurt dışından getirilen telefonların büyük kısmının Samsung olması ve Samsung model telefonları Türk kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmesi geçici kayıt uzatma işlemlerinde de sık sık araştırılmasına neden oluyor. Samsung IMEI uzatma işlemleri nasıl yapıldığını sizlere adım adım anlatalım.

Özellikle yurt dışından telefon getirme Şu günlerde oldukça moda ve bu nedenle geçici IMEI uzatma işlemlerde en fazla aranan konuların başında geliyor. Sizlere bu alanda kusursuz bir şekilde yardımcı olduğumuzda söyleyebiliriz. Maksimum 48 saat gibi sürede geçici kayıt işlemleri tanımlanıyor ve yurt dışından gelen cihazlarınız GSM olarak hizmet vermeye başlıyor. Yani hattınızı taktığınız andan itibaren sorunsuz bir şekilde cep telefonunuzu kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu sayede kenarda duran ve belki de yıllardır kullanmadığınız Yurt dışından gelen cep telefonlarının kullanımı tekrardan mümkün olabiliyor. Özellikle IMEI kayıt uzatma işlemleri 2 ay ile 12 ay arasında yapılabildiğini ve isteğe bağlı olarak da kullanıcının uzatma insiyatifi olduğunu söylemek gerekir.

Yurt Dışı Telefonum Kapandı Ne Yapabilirim?

Yurt dışından gelen telefonun kapanması ile birlikte birçok kullanıcı ne yazık ki panik oluyor. Özellikle Türkiye'deki prosedürü bilmeyen vatandaşlar gelen cep telefonlarının sınırsız bir şekilde kullanılabileceğini zannediyor. Ancak öyle değildir. Devlet bu alana yasal kısıtlamalar getirdiği için Yurtdışından gelen telefon giriş yaptığı gününden geçerli olmak itibariyle 120 gün süre boyunca kullanılabilmektedir. Bu 120 gününe hemen aradığında kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Eğer bunu Devlet üzerinden yapmak isterseniz 2700 liralık bir ücret ödemek zorundasınız.

Bu ücret doğrultusunda telefonunuzu GSM erişimi açılacak ve sorunsuz şekilde kullanacaksınız. Ancak günümüzde 2700 liralık ücreti çok fazla bulan ve bu nedenle alternatif yollar arayan çok sayıda insan var. Samsung geçici kayıt uzatma işlemleri sizler adına yıllardır gerçekleştiriyoruz. Yıllık olarak 400 TL gibi bir ücret ile bu işlemlerin tamamını yapmaktayız. Özellikle 2700 TL vermek yerine çok daha az bir miktar daha ödeme yaparak kullanabilirsiniz. Çünkü akıllı telefonların ömürlerini giderek kısalması ve sürekli olarak yeni modellerin çıkması vatandaşları da daha makul bir arayışa itiyor.

Samsung Geçici Kayıt Uzatma Nasıl Yapılıyor?

Özellikle cep telefonu aniden kapanan ve telefonunu kullanamayan vatandaşlar bu nedenle sorunlar yaşıyor. birçok vatandaş bu prosedürün nasıl olduğunu bilmediği için geçici kayıt uzatma işlemlerinin zorlu aşamalardan oluştuğunu düşünüyor. Ancak günümüzde hiç de öyle değil geçici kayıt uzatma işlemleri anlık olarak gerçekleştirilmektedir. Hatta bulunduğunuz yerden yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Hizmetlerimize başladığımız andan itibaren en geç 2 gün içerisinde telefonunu aktif olarak kullanabilirsiniz. Genellikle 2 günden çok daha kısa sürelerde yeni IMEI tanımlanır ve bu sayede telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz. Yani bu işlemlerin tamamı online olarak da son derece hızlı bir şekilde verilmektedir. Bu nedenle de güven veren yapımızda birlikte sizlere yıllardır hizmetler sunuyoruz. Yüksek ücretler ödemeden cep telefonlarınızı kullanmak özellikle Yurt dışından gelen telefonların geçici kayıt süreden uzatmak mümkün olabiliyor. Yıllık olarak 400 TL gibi bir rakam düşünüldüğü zaman son derece maliyetsiz ve uygun bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Dilediğiniz zaman bize mesaj atabilir internet sitemizden bilgi alabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Yeni Siparis !
50 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
14 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
25 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
59 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
11 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
30 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
35 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
52 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
26 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
17 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.