Geçici Kayıt

İphone Geçici Kayıt Uzatma 2022

Başlık

İphone Geçici Kayıt Uzatma

Ülkemizde iPhone fiyatlarının her geçen gün arttığı bugünlerde yurt dışından iPhone getirmek ve kullanmak çok fazla insan tarafından tercih ediliyor. Özellikle yeni çıkan iPhone modelleri değil de daha eski modelleri sıfır almak ve ülkeye sokmak çok daha akıllıca olacaktır. Elbette yurt dışı merkezli cihazlar sorunları da beraberinde getiriyor. Bir çok kişi 2022 yılında İphone Geçici Kayıt Uzatma ve ücretlerini merak ediyor.

Yurt dışından gelen telefonların geçici kayıt süreleri ile alakalı bir marka ya da model sınırlaması yoktur. Ülkeye sokulan cihazlar 4 aylık kullanım sonrasında SIM erişimine kapatılır. Arama yapılamaz, gelen aramalarda ulaşılamaz olunur, SMS gönderimi ya da mobil veri gibi SIM özellikleri kullanılamaz. 

Yurtdışından Telefon Getirip Türkiye’ye Sokmak Ücretli Mi?

Yurtdışından getirilen telefonların tamamının kayıt harcı bedellerinin ödenmesi gerekmektedir. Özellikle 2019 yılından sonra yurt dışından telefon getirmek çok daha zor bir hale geldi. Daha eski dönemlerde çok fazla insanın bilmediği ve yurtdışından telefon getiren insan sayısının az olması nedeniyle devlet bu alanda çok fazla yaptırım uygulamıyordu. Ancak 2019 yılından başlamak üzere kayıt sayısında ciddi bir artış söz konusu oldu. Marka model fark etmeksizin yurt dışından Türkiye'ye sokulan telefonların tamamı için kayıt harcı uygulaması gerçekleştirilmektedir. 2022 yılında bu bedel 2732 lira olmuştur.

iPhone geçici kayıt uzatma nasıl yapılıyor?

IPhone bir cihaza sahipseniz ve bu yurtdışı cihaz ise aslında yapılması gereken son derece basittir. Özellikle IMEI kaydı için çok fazla uğraşmadan sadece 48 saat gibi sürelerde aktif edebiliyorsunuz. Bunun için uzman bir firma ile çalışarak IMEI kaydını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. iPhone model telefonlarda 6 aylık ya da 1 yıllık süreçler IMEI yenilenebilir.

IPhone geçici kayıt uzatma özelliği sayesinde tamamen yasal şekilde telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuz yurtdışı merkezli olduğu için kayıt bedeli ödense bile belirli aralıklarla kapanabilir bunun da önüne geçmenizi mümkündür. iPhone cihazınız kenarda duruyorsa ya da telefonunuz IMEI kaydı olmadığı için uygun fiyatlı satmak istemiyorsanız kesinlik iPhone geçici kayıt uzatma özelliğini kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece profesyonel bir ekip ile çalışmak sorunsuz bir şekilde iPhone kullanımına devam etmek olacaktır. Özellikle yapılan hizmetler doğrultusunda 48 saat gibi sürelerde iPhone cihazınıza yeni bir IMEI tanımlanıyor ve kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

İphone Geçici Kayıt Uzatma Yasal Mı?

iPhone geçici kayıt uzatma yasal mı? Sorusu belki de en fazla sorulan ve merak edilen soruların başında geliyor. Yurt dışından gelen cihazların geçici kayıt sürelerini uzatmak tamamen yasaldır. Devlet yurt dışından gelen cihazları kontrol edebilmek için böyle bir kural koymuştur. Bu nedenle yıllık olarak kayıt süresini uzatmak yasaldır. 400 TL gibi bir ücret ile 2022 yılında iPhone geçici kayıt uzatma işlemini yapabilirsiniz.

Yurt dışından alınan iPhone marka cep telefonları ya da diğer tüm markalara geçici kayıt uzatma yapılabilir. Bu alanda herhangi bir marka ya da model önemi yoktur. Türkiye’de cihazların aktif olarak kullanılması için geçici kayıt uzatma yapıldıktan sonra sorunsuz şekilde kullanım gerçekleşir. Evet, sitemiz üzerinden marka veya model farketmeden tüm cihazlar için İmei uzatma işlemi yapabilirsiniz.  Maksimum 48 saat gibi sürelerde yeni IMEI aktif edilmiş olur. Bu sayede yurt dışından gelen cihazların kullanım sorunu ortadan kalkar. 2022 yılında ortalama olarak 400 TL gibi bir ücret ödeyerek 1 yıl süreyle iPhone geçici kayıt uzatma yapabilirsiniz.

Yeni Siparis !
56 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
50 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
31 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
17 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
10 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
18 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
34 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
48 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
29 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
31 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.