Geçici Kayıt

iPhone Geçici Kayıt

Başlık

iPhone Geçici Kayıt

Yurt dışından ülkeye sokulan telefonlarda İMEI uzatma belirli bir süre daha sorunsuz kullanım anlamı gelir. Uluslararası Mobil Ekipman Kimliği (İMEİ), sayısal ifadelerdir. Her mobil cihaz için farklı bir numara verilir ve bu cihazlar birbirinden ayrılır. Yurt dışından alınan ya da yurt dışında kullanılan ve 2. El olarak kullanılan tüm cihazlar bir süre sonra kapanır. Yasal kısıtlamalar gereği bu telefonların pasaport IMEI kayıtlarının yapılması gerekir. 2022 yılında pasaport ücreti de 2732 TL olarak belirlenmiştir. iPhone Geçici Kayıt uzatma işlemleri içinde bu pasaport kaydını yapmak ya da alternatif alanlara yönelmek gerekiyor.

iPhone Geçici Kayıt yaptırmak son derece mantıklıdır. Yurt dışında satılan iPhone telefonlar Türkiye’ye oranla daha ucuz ve bu telefonları satın alarak Türkiye’de kullanmak ciddi bir avantajı da beraberinde getirir. iPhone Geçici Kayıt en iyi yanlarından birisi kesinlikle dilediğiniz süreler kadar kayıt yaptırırsınız. 2 ay ya da 6 ay gibi seçenekler ile kayıt yaptırma şansına sahipsiniz.

iPhone Telefona IMEI atma kaç TL?

Yurtdışından Türkiye'ye sokulan cihazlar belirli bir süre kullanılabilir ve daha sonra kapanır. Telefon aktif şekilde çalışmasını sağlayabilmek için IMEI kaydını gerçekleşmesi gerekir. IMEI kaydı ücretleri devlet kontrolünde olduğu için her yıl düzenli olarak zam gelir. 2022 yılında IMEI kayıt ücretlerinin 2732 TL olduğunu söylemek gerekiyor. Yurtdışından Türkiye'ye sokulan her cihaz için bu işlerin bu ücreti ödemek ve daha sonrasında kullanım gerçekleştirmek gerekiyor.

Ancak telefonların hızlı bir şekilde değiştiği ve kullanım sürelerinin de kısaldığını düşünecek olursak her yıl için 2732 TL vermek çok mantıklı değil. Bu nedenle IMEI kayıt işlemlerinde daha alternatif yollara yönelmek en akıllı tercihlerden bir tanesi olacaktır. Özellikle 2 aylık ya da 6 aylık periyotlarla IMEI kayıt yapmak çok daha akıllıca olabilir. Bu sayede telefonunuzun bozulması ya da yeni bir telefona geçmeniz durumunda daha az ücret ödemiş olacaksınız.

iPhone - iPhone IMEI Süresi Uzatma

Yurtdışından Türkiye'ye sokulan telefon modellerinin başında Apple cihazları geliyor. Özellikle iPhone cihazların yurt dışında çok daha uygun fiyatlarla satılıyor olması Türkiye'den aha fazla ilgi görüyor. Bu sayede yurt dışına çıkan insanların büyük kısmı iPhone cihazları alarak ülkemize sokuyor. Bu tarz cihazlarını yemeği kayıtlarını 2 ay, 4 ay, 6 ay, 8 ay ve 12 ay süreyle gerçekleştirebiliyoruz. Sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler doğrultusunda tamamen ondan şekilde IMEI kayıt işlemlerini gerçekleştiriyor ve anlık olarak kullanımınızı sağlıyoruz. Yalnızca 24 saat içerisinde telefonunuzun aktif olduğunu ve stabil şekilde şebekesinin çektiğini ve kullanımda herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Hemen aşağıda yer alan ücretler doğrultusunda dilediğini süreler ile kayıt işlemlerini tamamlayabilir ve yurtdışından almış olduğunuz iPhone model telefonlarınızı kullanabilirsiniz.

Geçici Kayıt Ücreti

  • 2 aylık kayıt 80 TL
  • 4 aylık kayıt 150 TL
  • 6 aylık kayıt 220 TL
  • 8 aylık kayıt 310 TL
  • 12 aylık kayıt 400 TL

iPhone Geçici Kayıt işlemleri de hangi model olduğu fark etmeden yapılabiliyor. Özellikle de yurt dışında iPhone daha uygun fiyatlı satılıyor ve buda Türkler için son derece önemlidir. Ülkemize sokulan iPhone Geçici Kayıt yaptırmak isteyenler 24 saat içerisinde bunu yaptırabilirler. Daha önceden kapanan ve yeniden açılması içinde iPhone Geçici Kayıt yapılabilir. 2 ay ile 12 ay arasında değişen seçenekler ile IMEI kayıt işlemleri en sorunsuz şekilde yapılabiliyor.

 

 

Yeni Siparis !
11 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
39 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
58 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
58 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
11 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
43 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
57 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
52 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
25 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
42 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.