Geçici Kayıt

iPhone Geçici IMEI Kaydı Uzatma

Başlık

Iphone Geçici Kayıt Uzatma

 

IMEI uzatma Iphone için de yapılabilen bir işlemdir. Yurt dışından satın alınan ve Türkiye sınırları içerisinde kullanılacak olan cihazlar için zorunlu tutulmaktadır. Kayıt işlemi yasal bir işlemdir ve internet sitemizden uygun fiyatlar ile kayıt yaptırılabilir. IMEI numarası üzerinden yapılan işlem için öncelikle IMEI numarasının öğrenilmesi gerekir. Birkaç farklı yöntem ile öğrenilebilen IMEI numarasının sistemimize yerleştirilmesi ile süreç başlatılır.

Satın alma esnasında mutlaka doğru numaranın paylaşıldığını emin olmak gerekir. Doğru numara paylaşılmadığı takdirde farklı bir numara için kayıt başvurusu gerçekleştirilmiş olunabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek ve hata payını azaltmak için hizmet satın almadan önce numaranın teyit edilmesi önerilir. Numara teyit edildikten sonra geçici kayıt sürecini başlatmak daha doğru olacaktır. Iphone IMEI kaydını sorun yaşamadan gerçekleştirmek isteyen herkes sunduğumuz paketleri inceleyerek kendileri için uygun olanı tercih edebilir.

Iphone Geçici Kayıt Süresi Nelerdir?

Iphone imei süresi uzatma için belirlenen süreler birçok farklı cihaz markası için de geçerlidir. Iphone marka cihazların imei süreis uzatılacağı zaman uzmanlarımız tarafından önerilen süreler şu şekildedir:

2 ay iPhone geçici imei süresi uzatma

4 ay iPhone geçici imei süresi uzatma

6 ay iPhone geçici imei süresi uzatma

8 ay iPhone geçici imei süresini uzatma

12 ay geçerli imei süresini uzatma

Bu sürelerden hangisi satın alınır ise alınsın telefon yurtiçinde kullanılacağı zaman kaydın yenilenmesi gerekir. Kayıt yenileme esnasında ise yine internet sitemizi kullanarak kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Belirlenen geçici süreler Iphone başta olmak üzere diğer telefon markaları için de aynı periyotlar ile geçerlidir. Kullanım süresini uzatmak ve yurt içinde kullanmaya devam edebilmek için kayıt süresi işlemlerini tamamlamak önem taşır. Yasal olarak işlem yapmak isteyen herkes internet sitemizi güvenle tercih edebilir.

Iphone Geçici Kayıt Fiyatları Ne Kadar?

Iphone geçici imei süresi fiyatı düşük bütçeler ile belirlenmektedir. Müşterilerimizin yüksek ücretler ödemesinin önüne geçmek için uygun fiyat politikası ile hareket ediyoruz. Firma güvencemiz ile sunduğumuz fiyatlarımız tamamen bütçe dostudur ve kişiler peşin ödeme ile IMEI kayıtlarını uzatabilir. Uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunduğumuz Iphone geçici kayıt fiyatlarımız şu şekilde sıralanabilir:

12 aylık imei süresi 400,00 Türk lirası

8 aylık imei süresi 310,00 Türk lirası

6 aylık imei süresi 220,00 Türk lirası

4 aylık imei süresi 150,00 Türk lirası

2 aylık imei süresi 80,00 Türk lirası

Iphone marka cihazların imei süresini uzatmak için ödenen ücretler bu şekildedir. Ödeme onayı alındıktan sonra imei uzatması gerçekleştirilir. Uzatma 24 saat içerisinde kişinin imei numarasına yüklenmekte ve yasal olarak da geçerli olmaktadır.

Iphone IMEI Süresi Nasıl Uzatılır?

Iphone IMEI süresinin uzatılması için yasal yollar ile hizmet veriyoruz. Tamamen yasal olan internet sitemiz aracılığı ile herkes kaydını uzatabilir. İstenilen telefon markasına yönelik paket satın alınması mümkündür. Özellikle Iphone cihazlar için geçerli olan hizmetlerimizden tüm Iphone kullanıcıları uygun fiyatlar ile yararlanabilir. Uygun fiyat karşılığında geçici imei süresi satın almak istendiği takdirde sunduğumuz bütçe dostu ve güvenli paketler ile dikkat çekiyoruz.

Tüm tecrübe ve bilgi birikimimizi müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için kullanıyoruz. Bu doğrultuda ise Iphone cihazların IMEI süresi bitse dahi kısa süre içerisinde yeniden başvuru yapılabilir. Başvuru aşamasında sadece kişilerin süre seçmesi ve ödeme adımını tamamlamaları gerekir. Ardından bütün işlem uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmek. Kısa sürede şebeke açılacak ve kişiler cihazlarını aktif olarak kullanabileceklerdir. Iphone IMEI kayıt süresine ilişkin tüm işlemler herhangi bir aksama yaşanmadan internet sitemizden yapılabilir. Uzman kadromuz tarafından hazırlanan bu hizmetimiz tüm Iphone kullanıcılarına yöneliktir.

Iphone Geçici Kayıt Ne Zaman Aktive Edilir?

IMEI kaydının aktif hale gelmesi 24 saati bulabilmektedir. IMEI için satın alım gerçekleştirildikten sonra şirketimiz tarafından işlemler başlatılmaktadır. İşlem dakikalar içerisinde tamamlanabileceği gibi 24 saat içerisinde de tamamlanabilmektedir. IMEI için geçici kayıt oluşturan kişilere en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu doğrultuda ise iPhone marka cihazlar için oluşturulan geçici kayıt süreci en fazla 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Geçici kayıt işleminin daha hızlı sürede aktive edilmesi isteniliyor ise canlı destek hattımızdan bizlere ulaşılabilir. Canlı destek hattımız 7 gün 24 saat boyunca aralıksız hizmet vermektedir. Whatsapp üzerinden bizlere ulaşarak müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Imei numarası kaydı yaptırıldıktan ve şebeke bağlandıktan sonra IMEI sorgu ekranlarında durum aktif hale gelir. Örneğin e – devlet üzerinden yapılan sorgularda durum kısmında “IMEI numarası kayıtlı” ibaresi yer alır. Aktive edilmediği takdirde ise kayıt bulunamamıştır yazısı ile karşılaşılacaktır.

IMEI Numarası Nasıl Öğrenilir?

IMEI sorgusu için 2 yöntem bulunur. Belirlenen bu yöntemler ile numara öğrenilebilmektedir. Kayıt sorgusu yapmak için bu yöntemler dışında farklı yöntemler bulunmaz. Uygulama için kullanılan yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

Sorgu numarasının kullanılması (*#06#)

Çevrim içi sorgu yapılması (e- devlet)

Imei sorgusu için en hızlı kullanılan yöntemlerden biri telefon ile bilgi almak. Telefon ile bilgi almak için ise ilgili kodun girilmesi gerekir. Bu işlem için öncelikle arama bölümünün açılması ve belirtilen kodun aynı alana girilmesi gerekir. Kod *#06# şeklindedir. Mutlaka yıldız ve kare simgelerine yer verilmeli ve ardından arama yapılmalıdır. Kod girildikten sonra arama tuşuna basıldığında sorgu tamamlanır. Açılan pencerede numaraya dair bilgiler yer almaktadır. Ekranda belirlen aygıt bilgisi yazısına ek olarak 15 haneli IMEI numarası da burada bulunur.

E – devlet üzerinden gerçekleştirilen sorguda ise IMEI numarasının bilinmesi gerekir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu menüsünde yer alan IMEI Sorgulama ekranına öncelikle kod ile öğrenilen IMEI numarasının girilmesi gerekir. Numara doğru girildikten sonra ekranda bilgiler yer alır. Ortaya çıkan bilgiler şunlardır:

IMEI numarası

Durum (numaranın kayıtlı olup olmadığı)

Kaynak (hangi yol ile IMEI’nin kaydedildiği bilgisi. Örneğin, ithalat yolu ile IMEI kaydı yapılması)

Sorgulama yapılan tarih

Cihazın markası ve modeli

E – devlet ile elde edilen bilgiler sadece sorgu için kullanılmaktadır. İspat hukuku gibi amaçlar için kullanılamamaktadır.

IMEI Kaydı için Gerekenler Nelerdir?

IMEI kaydına gerekenler arasında sadece IMEI numarası bulunmaktadır. Numarayı öğrenebilmek için ise telefon üzerinden işlem yapılır. Her ne kadar e – devlet kapısı üzerinden işlem yapılabilse de numaraya buraya yazabilmek için yine telefonun kullanılması gerekir. IMEI kaydı oluşturulurken ayrıca gereken ücretin ödenmesi de önemlidir. Ödeme işlemi tamamlandıktan ve para transferi onaylandıktan sonra IMEI kaydı için harekete geçilir. Bu noktada müşterilerimize 24 saatlik bir zaman dilimi vermekteyiz.

Ödemeyi takip eden 24 saat içerisinde IMEI kaydı alınmakta ve gereken tüm işlemler uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Iphone IMEI kaydı oluşturulurken bizlere gereken en elzem bilgi IMEI numaradır. İnternet sitemizden hizmet alabilmek için Iphone marka cihaza ait IMEI numarasının sorgulanması ve ardından sistemimize yerleştirilmesi gerekir. Kayıt işlemi onaylandıktan sonra kişiler cihazlarını GSM aracılığı ile kullanmaya başlayabilir.

Yeni Siparis !
25 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
35 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
30 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
57 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
21 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
47 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
13 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
54 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
54 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
21 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.