Geçici Kayıt

IMEI Süresi Uzatma 2022

Başlık

IMEI Süresi Uzatma

IMEI süresi uzatma telefonun yeni bir IMEI ile kullanımının devam etmesini sağlayan özelliktir. Bu sayede yurt dışından hangi ülkeden satın alındığı fark etmeden Türkiye de kullanılması için kayıt edilmesi gerekir. Eğer kayıt işlemleri belirli sürelerde yapılmazsa ne yazık ki telefonların şebekeleri kapanır. Bu durumda arama yapma, gelen aramalar, SMS gönderme ve alma gibi fonksiyonların tamamı kullanım dışı kalır.

IMEI Süresi Uzatma için 2 seçenek var. Devlet bu alanda hizmetler sunuyor ve yurt dışından gelen cihazlara kayıt işlemi yapıyor. Ancak bu fiyatlar son yıllarda yurt dışından gelen telefon sayısındaki artış nedeniyle ciddi şekilde zamlandı. Her yıl düzenli olarak zam geliyor ve özellikle son 5 sene içerisinde yüzde 400’ü aşan bir zam var. IMEI Süresi Uzatma için diğer seçenek ise bu hizmeti veren firmalar ile görüşmek. Pasaport kaydı 2022 yılında 2732 TL ve bu rakamları vermek istemeyenler alternatif olarak başka yollara yöneliyor. IMEI Süresi Uzatma tamamen yasal bir olaydır. Bu nedenle de 2 ay ya da 6 gibi seçenekler ile yapabilirsiniz.

Geçici Kayıt Uzatma

IMEI kayıtları geçici bir süre uzatılabilir. Bu sayede telefon uzatıldığı süre kadar kullanıma sunulur. 2 ay, 4 ay, 6 ay, 8 ay ve 12 ay IMEI kayıt uzatma seçenekleri ile birlikte telefonların sorunsuz bir şekilde kullanımı gerçekleştirilebilir. Özellikle yurtdışından size gelen hediye bir telefon ya da sıfır almış olduğunuz bir cep telefonunda Türkiye'de belirli bir süre kullanabiliyor ve daha sonrasında IMEI uzatma işlemi yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Bu yasal prosedürler gereği zorunlu olan bir uygulamadır. Bu sayede yurt dışından gelen telefonlar kayıt altına alınıyor ve Türkiye'de kullanımı aktif şekilde sunulabiliyor. Özellikle Türkiye'den yurt dışına çıkan insanların çok sayıda cep telefonu getirmesi ve bu durumların biraz da popüler olması nedeniyle devlet bu alanda çalışmalar gerçekleştirdi. Her yıl cep telefonu kayıtlarına ciddi oranda zamlar gelir. 2022 yılında 2732 TL olan cep telefonu kayıtları 2023 yılında çok daha pahalı olacak 3000 TL ve üzerinde bir IMEI kaydı ücretini vermek istemeyenler ise alternatif yollara yöneliyor. Telefon markası ve modeli fark etmeden 2 aylık süreler ile ya da 6 aylık süre birimlerinde yemeyi uzatabiliyorsunuz.

IMEI Süresi Uzatma Nasıl Yapılır?

IMEI sürelerini uzatabilmek için sizlere uzunca yıllardır hizmetler veriyoruz. 12 ay ya da belirlediğiniz ay süresi boyunca uzatma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle bu uzatma işlemlerin tamamını her marka cep telefonuna yapılabildiğini söylemek gerekiyor. İkinci el ya da sıfır cep telefonlarına da aynı işlemin en hızlı şekilde yapıldığını söylemek gerekir. Çok fazla bir ücret ödemeden özellikle de hızlı bir şekilde IMEI kayıt sürelerini uzatmak mümkün olabiliyor. Tamamen online şekilde verilen hizmetler doğrultusunda 24 saat süre içerisinde en hızlı şekilde IMEI süreleri uzatılıyor ve telefonlar aktif şekilde kullanılıyor. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz gerek internet sitemiz üzerinden gerekse WhatsApp üzerinden anlık olarak bilgi alabiliyorsunuz.

IMEI kayıt süresi dolan ve kapanan telefonlar ya da yeni alınan cep telefonlarına hemen IMEI atma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bu işlemin tamamen yasal olarak sunulduğunu ve herhangi cezasının olmadığını söylemek gerekir. İstediğiniz süre boyunca IMEI atma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. IMEI kayıt süresi için telefonun markası ya da ne kadar süredir Türkiye’de olduğu fark etmez. Her marka ve modele bu işlemler yapılabilir.

Yeni Siparis !
47 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
58 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
51 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
29 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
26 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
50 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
32 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
55 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
16 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.