Geçici Kayıt

Huawei Geçici Kayıt Uzatma

Başlık

Huawei Geçici Kayıt

Yurtdışından alınan telefonların Türkiye'ye giriş yapması ile birlikte belirli bir süre kullanım hakkı vardır. Bu sürenin hemen ardından Türkiye'de aktif olarak kullanılmasını devam ettirebilmek için geçici kayıt işlemleri gerçekleştirilmelidir. Günümüzün en fazla tercih edilen telefon modellerinden olan Huawei içinde marka ya da model fark etmeksizin geçici kayıtlar yapılabilmektedir. Bu nedenle yurtdışından gelen telefonların 4 ay gibi sürelerle kullanılacağı ve hemen ardından da kayıt işlemlerinin yapılması gerektiğini söylemek gerekir. Ancak bu alanda devlet son dönemde ciddi zamlar gerçekleştirildi.

Telefonların kayıt işlemlerini yaptırmak için 2700 liradan daha fazla bir ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Vatandaşlar da bu yüksek ücretleri ödemek yerine daha alternatif yolları arıyor. Türkiye'de IMEI uzatma diye de bilinen birçok önemli yöntem var. Bu alanda sizlere yıllardır kurumsal olarak hizmet verdiğimiz için online olarak Huawei Geçici Kayıt yapabiliyoruz.

Huawei Geçici Kayıt uzatma işlemi yasal mı?

Geçici kayıt yapabilmek için markada model önemli değildir Bu nedenle Huawei marka cep telefonlarının da geçici kayıt uzatma işlemleri gerçekleştirmektedir. Geçici kayıtlar yıllık olarak yapılıyor diye bilinse ve 2 aylık ya da 1 yıllık süreler içerisinde dilediğiniz süre zarfında kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 2, 4, 6, 8, 10 ya da 1 yıllık sürelerle geçici kayıt işlemleri yapılabilmektedir.

Huawei cep telefonları da özellikle yurt dışından getirilen modelleri arasında yer alıyor. Bu nedenle de IMEI uzatma işlemleri nasıl yapıldığı merak ediliyor. IMEI uzatma işlemleri için bizimle çalışabilirsiniz. Bu alanda teknik ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir. Özellikle teknolojinin son derece gelişmiş olduğu şu dönemde sadece online olarak bir de Huawei geçici kayıt işlemi gerçekleştirilmektedir.

Yapmanız gereken sadece telefonda kullanmış olduğunuz IMEI bize bildirmek ve yalnızca 48 saat beklemektir. Daha sonrasında telefonunuza yeni bir IMEI tanımlanacak belirtmiş olduğunuz süre boyunca bu kullanımı gerçekleştirebileceksiniz. Son derece uygun fiyatlar kurumsal altyapı ve ücret iadesi gibi hizmetlerle sizlere geçici kayıt hizmetleri sunuyoruz.

Huawei Geçici Kayıt Uzatma Ücretleri

Huawei geçici kayıt uzatma ücretleri de özellikle 2022 yılında ne kadar oldu? Bu konuyla alakalı devlet uzunca süredir çalışmalar gerçekleştiriliyor ve ciddi adımlar attı. Birçok insana yurtdışında cep telefonu getirmesi ile birlikte geçici kayıt ücretlerinin da ciddi oranda artış gösterdiğini belirtmekte yarar var. Bu nedenle geçici kayıt ücretlerine her yıl zam gelmektedir.

IMEI uzatma işlemleri de marka model önemli değildir. Genellikle kullanıcılar bu alanda bu yanılgıya düşse de iPhone, Huawei, Samsung gibi cep telefonlarının IMEI kayıt uzatma işlemleri yapılabildiği gibi hangi model olduğunu çok bir önemi bulunmamaktadır. Huawei geçici kayıt ücreti genellikle 2 aylık ya da 1 yıllık periyotlar üzerinden kayıt uzatma ücreti alınır.

Uzatma ücretlerinde sadece online olarak bu işlemleri sizler için tamamlıyoruz. Bu nedenle herhangi bir şekilde ofisimize gelmenize gerek yoktur. Dilediğiniz zaman bizden hizmet alabilirsiniz en kısa sürelerde bu işlemi yapıyoruz. Maksimum 48 saat içerisinde yeni IMEI tanımlanıyor ve geçici kayıt uzatma işlemleri tamamlanıyor. Bu sayede telefonunuzu kullanmaya kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Yurtdışından gelen ancak IMEI sorunu olduğu için bir kenarda duran telefonların tamamını aktif şekilde kullanma şansına sahipsiniz. İstediğiniz zaman bizlerden hizmet alabilir ve güven yapımız ile birlikte 10 yılı aşkın süredir sizlere IMEI ve geçici kayıt uzatmalarında hizmetler sunuyoruz.

 

Yeni Siparis !
49 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
16 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
50 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
31 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
42 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
59 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
10 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
55 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
46 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
55 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.