Geçici Kayıt

Geçici Kayıt Uzatma 2022

Başlık

Geçici Kayıt Uzatma

Geçici kayıt uzatma kapanan ya da kapanmasına belirli bir süre kalan cihazların kullanım sürelerini uzatma anlamına gelir. Satın alınan ya da yurt dışından 2. El olarak hediye türünde ülkeye sokulan cihazlar için bu işlem zorunludur. Özellikle de Geçici Kayıt Uzatma belirli süreler için yapılabilir. 2 ay ya da 4 ay gibi süreler için uzatma yapabileceğiniz gibi senelik uzatma da yapabilirsiniz.

IMEI kayıt uzatma işlemleri yıllık olarak yapılabiliyor. Telefonun markası ya da modelinin önemli olmadığı bu işlemler son derece hayat kurtarıyor. IMEI uzatma işlemleri aktif olarak çalışan her telefona yapılabilir. Yıllar önce yurt dışından alınan ya da gelen bir cihaz içinde yapılabilir. Geçici Kayıt Uzatma süresi dolan telefonlar içinde yapılabiliyor. İşlem tamamen yasal olarak yapıldığı için gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. 2022 yılında IMEI kayıt uzatma ücreti 2732 TL oldu ve her yıl zam geliyor. 2023 yılı Ocak ayında bu rakam çok daha artacak. Birçok kişi 6 aylık Geçici Kayıt Uzatma ya da benzeri işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyor.

Geçici Kayıt Uzatma nasıl yapılıyor?

Yurt dışından Türkiye'ye sokulan telefonlar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bunun için 1 adet ya da 10 adet sınırlaması yoktur. Sokabildiğiniz kadar cep telefonunu Türkiye'ye sokabilir isterseniz bunların satışını yapabilir isterseniz de kendiniz kullanabilirsiniz. İkinci el ya da sıfır bir ürün olması da fark etmiyor. Ancak Türkiye'de yer alan yasal kısıtlamalardan dolayı bu telefonlar yalnızca 4 ay yani 120 gün süreyle kullanılabiliyor. Bu sürenin hemen ardından cep telefonlarının kullanımı kısıtlanıyor.

Arama yapmak gelen aramaların cevaplanması, SMS göndermek gibi şebeke ile alakalı olan tüm kısıtlamalar getiriliyor. Bu sayede cep telefonunu kullanılması mümkün hale gelmiyor. Cep telefonunuz yalnızca tablet benzeri bir cihaza dönüşüyor. Cep telefonunu tekrardan şebekesinin kullanımını sağlayabilmek için ise IMEI kaydının gerçekleştirilmesi yasal olarak yapılacak IMEI kayıtları 2732 TL olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu rakam her cihaz için alınan bir ücrettir. Son dönemde artış göstermesi nedeniyle birçok vatandaş da alternatif seçeneklere yöneliyor.

Geçici Kayıt Uzatma Ne Zaman Yapılmalıdır?

Geçici kayıt uzatma işlemleri telefon kapatılmadan önce yapılırsa çok daha akıllıca olacaktır. Çünkü telefonun aktif şekilde kullanılmasını sağlayan bu hizmet sayesinde kesintisiz bir şekilde şebeke çekecek ve cep telefonunuzun kullanımı gerçekleşecektir. Ancak geçici kayıt uzatma süresi dolduğu andan itibaren de cep telefonlarını IMEI kayıt işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Yani kenarda duran 1 yıldır ya da daha uzun süredir aktif şekilde kullanılmayan cep telefonlarına bile IMEI kayıt işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bununla alakalı sadece cep telefonunun sorunsuz bir şekilde çalışması şartı getirilmiştir.

Bu tarz telefonlar yurt dışından giriş yaptıysa ve eğer geçici kayıt uzatma işlemine ihtiyaç duyuyorsa bu telefonlara 2, 4, 6, 8, 12 ay gibi sürelerle geçici kayıt uzatma yapıldıktan sonra tekrar kullanımı açılabilmektedir. Bu alanda sizlere vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda online olarak hizmetlerimizi arttırarak sürdürüyoruz. Son derece uygun fiyatlar ve her zaman kullanıcı odaklı hizmetlerimiz sayesinde ofisimize gelmeden online olarak IMEI işlemlerinizi hallediyoruz. Yalnızca 24 saat gibi sürelerde IMEI işlemlerinin yapılabildiğini ve tamamen güvenilir ve yasal şekilde bu işlemlerin yapıldığını belirtmek gerekiyor. Hemen aşağıda yer alan fiyat seçeneklerinden detayları görebilir ve isterseniz bizlere WhatsApp üzerinden ya da telefon ile arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

•          2 aylık kayıt 80 TL

•          4 aylık kayıt 150 TL

•          6 aylık kayıt 220 TL

•          8 aylık kayıt 310 TL

•          12 aylık kayıt 400 TL

 

Yeni Siparis !
48 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
23 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
58 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
18 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
22 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
56 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
12 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
48 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
47 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
21 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.