Geçici Kayıt

Geçici İmei Kaydı Nasıl Yapılır?

Başlık

Geçici İmei Kaydı Nasıl Yapılır?

 

İmei kaydı oluşturmak için şirketimizden destek alabilirsiniz. IMEI kaydı oluştururken kullanılan güvenli yöntemlerimiz ile kısa sürede şebekenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınızın güvenli ve sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için en iyi ve hızlı işlemi yapmanızı sağlıyoruz. Geçici imei kaydı, çevrim içi kataloğumuzdan seçilecek olan süreye göre alınabilmektedir. Geçici imei kaydı oluştururken güvenli işlem ve ödeme yapmak için süre belirlemek gerekir. Geçici imei kaydı için belirlenen süreler şu şekildedir: s

2 aylık imei kaydı

4 aylık imei kaydı

6 aylık imei kaydı

8 aylık imei kaydı

12 aylık imei kaydı

Şirketimiz üzerinden gerçekleştirilen satın alımlarda 7 gün 24 saat boyunca verilen canlı destek imkanı da sunulur. Whatsapp canlı destek hattımıza tüm soru ve sorunlarınızı yöneltebilirsiniz.

 

Geçici Kayıt İmei Kaydı Fiyatları

 

Geçici imei uzatma fiyatlarımız tüm markalar için aynıdır. Belirli sürelere göre fiyatlandırma yapılır ve cihazın markasından bağımsız bir fiyatlandırma söz konusudur. Hangi marka için kayıt oluşturulmak istenirse istensin, eşit fiyatlar ile karşılaşılır. Şirket olarak önemsediğimiz en önemli unsurlardan birisi de müşterilerimize eşit ve adil hizmet verebilmektir. Bu ilke doğrultusunda bütün fiyatlarımızı bütçe dostu hale getirdik ve marka fark etmeksizin tüm telefonlar için aynı fiyatı uyguladık. Belirlediğimiz geçici imei kaydı fiyatları şu şekilde sıralanabilir:

2 ay geçerli olan geçici imei kaydı fiyatı 80,00 Türk lirası

4 ay geçerli olan geçici imei kaydı fiyatı 150,00 Türk lirası

6 ay geçerli olan geçici imei kaydı fiyatı 220,00 Türk lirası

8 ay geçerli olan geçici imei kaydı fiyatı 310,00 Türk lirası

12 ay geçerli olan geçici imei kaydı fiyatı 400,00 Türk lirası

Iphone Geçici Kayıt Nasıl Yapılır?

Iphone geçici imei kaydı yapmak için doğrudan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz tarafından sunulan birçok hizmet vardır. En temel hizmet alanımız ise geçici kayıt oluşturmaktır. Yurtdışından alınan cihazların yurt içerisinde sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için bu kayıtların oluşturulması önem taşır. Herhangi bir sorun yaşamadan cihazı kullanmaya devam etmek isteyen müşterilerimiz, geçici kayıt işlemini kolay bir şekilde tamamlayabilir.

Iphone geçici kayıt uzatma süreci internet sitemizden yapılır. Kataloğumuzda yer alan telefon markalarından öncelikle Iphone’nin seçilmesi gerekir. Iphone seçildikten sonra ilgili bilgilerin tarafımız ile paylaşılmalıdır. 24 saat içerisinde gelen şebeke ile telefon aktif olarak kullanılmaya devam edilebilir. Iphone geçici IMEI kaydı oluşturulurken IMEI’nin girilmesi gerekir. IMEI bilgisinin ardından fatura ve iletişim bilgileri ve akabinde ise ödeme bilgileri sisteme girilmelidir. Bizler ile paylaştığınız tüm bilgiler korunmakta ve 3. taraflar ile paylaşılmamaktadır.

 

Geçici Kayıt Uzatma

 

Geçici imei süresi alarak süre uzatmak mümkündür. Kayıt süresi bitmek üzereyken yeni kayıt başlatılabilir. Yeni kayıt başlatılmadığı takdirde BTK tarafından cihazın kullanılması engellenecektir. Kullanıma kapatılacak olan cihazın tekrar açılması ve diğer işlemler ile uğraşılması için geçici sürenin başlatılması önem taşır. Kayıt uzatıldığı takdirde ilgili cihaz aktif olarak kullanılmaya devam edilir.

Geçici kayıt alıştırarak telefonun BTK tarafından engellenmesinin önüne geçilir. Bu sebep ile de geçici kayıt uzatma işlemi önemli bir işlemdir. Yurtdışından getirilen akıllı cihazların IMEI kaydı olması gerekir. Bu kayıt yaptırılmadığı takdirde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından cihazın kullanımı kısıtlanır. Herhangi bir kısıtlama ile uğraşmamak için kayıt süresinin uzatılması tavsiye edilir. Geçici imei kaydı uzatmak oldukça kısa süren bir işlemdir ve dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

 

Geçici IMEI Kaydı

 

IMEI uzatma hizmeti veren şirketimiz aracılığı ile kolayca hizmet alabilirsiniz. Geçici imei kaydı BTK tarafından belirlenen süreye istinaden yapılması gereken bir işlemdir. Geçici imei kaydı oluşturulduktan sonra siparişinizi kontrol etmek isterseniz çevrim içi sorgu ekranımızı kullanabilirsiniz. Çevrim içi sorgu ekranımızda yer alan sipariş takibi başlığını kullanarak siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzümüz ile sizlere en kolay şekilde istediğiniz hizmete ulaşmanızı sağlıyoruz. Geçici imei kaydı yurt dışından alınan cihazların yurt içinde kullanılabilmesini sağlayan bir kayıttır. Dolayısı ile alınan cihazı aktif olarak kullanabilmek için süre uzatmanın yapılması gerekir. Hizmet almadan önce detayları öğrenmek ya da aklınızdaki soruları yöneltmek için Whatsapp canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Geçici İmei Kaydı Nasıl Satın Alınır?

Imei kaydı satın almak oldukça kolay bir işlemdir. Çevrim içi şekilde firmamız aracılığı ile gerçekleştireceğiniz satın alımın aşamaları bulunur. Bu aşamalar şu şekilde açıklanabilir:

Marka seçimi (Iphone, Huawei, Samsung ve Xiaomi)

Süre seçimi (2 ay, 4 ay, 6 ay, 8 ay ve 12 ay)

İletişim bilgilerinin sisteme girilmesi (isim, soyisim, e – posta adresi ve cep telefonu numarası)

Ödeme (ödeme yönteminin seçilmesi, ödemenin tamamlanması ve onaylanması)

Sunduğumuz ödeme yöntemleri ise şu şekildedir:

Para transferi ile ödeme yapmak (havale ya da EFT)

Papara ile ödeme yapmak

Bu ödeme yöntemleri kullanılırken QNB Finansbank üzerinden işlem yapılır. Geçici imei kaydını gerçekleştirirken kısa sürede hedefe ulaşmak mümkündür. Dakikalar içerisinde tamamlanacak olan imei kayıt uzatma süreci, 24 saat içerisinde aktif hale gelir.

IMEI Sorgulama Nasıl Yapılır?

IMEI kaydı sorgulama için hangi cihaz olur ise olsun tek bir işlem ile öğrenmek mümkündür. Arama bölümüne girerek *#06# yazılması ve ardından evet tuşuna basılması gerekir. Arama yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacak ya da ekran üzerinde imei numarası belirecektir. IMEI numarası aynı zamanda e – devlet kapısı üzerinden de öğrenilebilir.

Imei sorgusu yapmak için sadece imei numarası ile işlem yapılmasına izin verilir. Cihazın ne aşamada olduğu (kayıp, çalıntı, imei süresi ve benzeri bilgiler) e – devlet üzerinden yapılacak olan sorgu ile öğrenilebilir. IMEI sorgusunu yapmak için kullanılan iki yöntem bu şekildedir. E – devlet sisteminden yapılan sorgularda kimlik bilgisi gerekmez. Ancak tuşlama ile yapılan sorgulama esnasında kimlik bilgileri gerekebilmektedir.

IMEI Kaydı için Pasaport Gerekir Mi?

IMEI kaydı için pasaport gerekmekte olup pasaport üzerine kayıt yaptırılmaktadır. Dolayısı ile yurt dışından getirilen tüm cihazların IMEI kaydı olabilmesi için pasaport gerekir. Pasaport üzerine kayıt işlemi yapmak oldukça kolaydır. Yurt dışından gelen cihazların kaydı T.C. kimlik numarası değil pasaport numarası üzerinden gerçekleştirilir.

Dolayısı ile kayıt oluşturulabilmesi ve kayıt süresinin uzatılma bilmesi için pasaport gerekmektedir. Kullanıcıların pasaportları ile işlem yapmaları istenir. Özellikle gümrükten geçerken yapılan işlemlerde pasaport zorunluluğu bulunmaktadır.

Sunduğumuz Avantajlar

IMEI kaydı avantajları cihazın aktif olarak kullanılmasına yöneliktir. Kayıt süresini uzatmak isteyen müşterilerimize sadece kayıt süresi ile hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda güvenli ödeme sorunsuz iletişim ve hızlı teslimat gibi hizmetlerimizde bulunuyor. Bütün bunlardan yararlanmak için yapılması gereken tek şey, sunduğumuz avantajların incelenmesi. Kişiler kendileri için uygun olan kayıt süresini seçtikten sonra ödeme adımına geçebilir ve işlemle birlikte bütün avantajlarımızdan yararlanabilirler. Geçici imei kaydı oluşturulurken kullanılan yöntemlerimiz 3D güvenli ödeme de dahil olmak üzere birçok önlemi içermektedir. Güvenli ve sorunsuz şekilde hizmet almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yeni Siparis !
11 dakika once 6 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
27 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
28 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
28 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
28 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
18 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
29 dakika once 2 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
24 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
13 dakika once 12 Aylık Kayıt siparisi geldi.
Yeni Siparis !
17 dakika once 4 Aylık Kayıt siparisi geldi.